Ta strona wykorzystuje pliki "cookie" do prezentowania zawartości. Kliknij "OK", jeśli akceptujesz.

Filmy korporacyjne - Warszawa? A może Europa lub świat?

Chcesz zrealizować projekt? Skontaktuj się z nami!

Napisz: info@soulseedmedia.pl, zadzwoń: (+48) 693 406 195, lub wypełnij formularz.

Filmy korporacyjne, filmy reklamowe, spoty reklamowe, spoty promocyjne - co to takiego?

Mitutoyo - film korporacyjny

Filmy korporacyjne lub wizerunkowe różnią się od typowych form, jakimi są: filmy reklamowe, spoty promocyjne lub filmy promocyjne. Film lub spot promocyjny czy reklamowy - spełnia funkcję bezpośredniej reklamy produktu lub usługi. Film korporacyjny jest znacznie bardziej rozbudowany - ma za zadanie podkreślić wartości, którymi kieruje się firma, definiować jej misję, nie tylko sprzedażową, ale przede wszystkim prezentować konkretne dobro, jakie działalność firmy wnosi do świata i czym ją wyróżnia.

Mitutoyo

Lubimy wspierać dobre inicjatywy i kibicować zespołom, które odnoszą sukcesy. Tak działa reklama - poprzez budowanie skojarzeń z pozytywnymi emocjami - buduje się wizerunek marki i postrzeganie jej przez potencjalnych klientów. Filmy korporacyjne pomagają zaprzyjaźnić się z filozofią konkretnego przedsiębiorstwa.

Film korporacyjny - Mitutoyo - Beyond measurement

Zobacz jak wygląda taki film korporacyjny, na przykładzie konkretnego klienta - oto nasza produkcja dla Mitutoyo Europe GmbH, światowego lidera w dziedzinie metrologii:

Filmy korporacyjne - to promocja "stylu życia" firmy lub marki

Film pokazuje naszego klienta jako firmę międzynarodową, nowoczesną, dynamiczną, z wieloma oddziałami, o globalnym zasięgu - w atrakcyjnej formie, poprzez scenariusz oraz wysokiej jakości obraz daje wrażenie jakości marki. Tutaj nie ma przypadku - każde ujęcie jest przemyślane, zwraca uwagę i służy komunikacji konkretnej wartości, czyli elementu wizerunku firmy.

Mitutoyo - marka

Dynamiczny montaż ukazuje profil każdego z oddziałów firmy, zarazem prezentując ją w całości - jako skomplikowany i sprawnie działający organizm.

Mitutoyo - organizm

Filmy korporacyjne - to także reklama produktów

Treścią powyższego filmu jest także produkt - w tym przypadku urządzenia pomiarowe o bardzo wysokiej dokładności. Widzimy je w sposób naturalny, w codziennym użyciu.

Mitutoyo - produkt

Film spełnia więc potrzeby klienta na poziomie komunikacji i staje się skutecznym narzędziem video-marketingu - poprzez subtelną prezentację produktu.

Mitutoyo - produkt

Filmy korporacyjne - to prezentacja zespołu

Firma - to ludzie. Tworzymy wizerunek firm także poprzez prezentację jej pracowników. W prosty sposób można zbudować poczucie kompetencji i wzbudzić sympatię.

Mitutoyo - ludzie

Dress code, luźny lub formalny, sposób poruszania się, gestykulacja - to wszystko mówi o sposobie działania firmy, jako całego zespołu i wpływa bezpośrednio na przekaz reklamowy.

Mitutoyo - ludzie

Filmy korporacyjne - to narzędzie rekrutacji

Atmosfera w pracy jest niepowtarzalna i warto pokazać ją w sposób naturalny. Kto nie chciałby pracować w ciekawym, nowoczesnym wnętrzu?

Mitutoyo - wnetrza

Dzięki takiej "podprogowej" promocji możemy zainteresować i przyciągnąć potencjalnych przyszłych pracowników, którzy także gromadzą "research" przed rozmową kwalifikacyjną, by podjąć decyzję o ewentualnym zatrudnieniu.

Mitutoyo - wnetrza

Filmy korporacyjne - to budowanie autorytetu

W każdej dziedzinie szukamy liderów, którym udało się osiągnąć coś znaczącego w danej dziedzinie czerpiemy od nich wiedzę i podejmujemy decyzje na podstawie sprawdzonych informacji. Kompetencja, kluczowe osiągnięcia - to także bardzo ważna część wizerunku.

Mitutoyo - autorytet

Filmy korporacyjne i animacje?

Niekiedy, pewne informacje trudno jest przekazać za pomocą konwencjonalnych ujęć filmowych. Podczas realizacji materiału video, możemy zaplanować miejsce dla animacji, które w prosty i efektowny sposób zilustrują temat - dobrze dobrane animacje tworzą ciekawą warstwę, uzupełniającą treść filmu.

W powyższym spocie promocyjnym dla producenta portfeli Peterson, za pomocą animacji, ożywiliśmy produkty, tworząc zabawne sytuacje z ich udziałem.

Peterson

Produkcja filmów korporacyjnych - Warszawa, Europa i cały świat!

Studio filmowe soul seed media istnieje od 2006 roku. Zajmujemy się produkcją filmów reklamowych, promocyjnych i innych form video-marketingu. Tworzymy filmy, uwzględniając różne aspekty promocji, w pracy naszego studio pojawiły się produkcje typowo reklamowe, wizerunkowe jak i kampanie społeczne oraz teledyski.

Filmy reklamowe - Warszawa - soul seed media

Jesteśmy obecni w Warszawie i Wrocławiu, ale działamy na terenie całej Polski, a także Europy i świata. Jeden z naszych reportaży był realizowany w Afryce, w Rwandzie.

Reportaż - Rwanda

Nasze realizacje publikowane w internecie, są przetłumaczone na takie języki jak: chiński, koreański, tajski, japoński i dzięki systemowi lokalizacji YouTube prezentowane widzowi w języku zgodnym z jego lokalizacją.

Produkcja filmów korporacyjnych - od hydraulika - do Doliny Krzemowej

Produkcja filmów reklamowych jest procesem bardzo złożonym, a naszą specjalnością jest kompleksowe zrozumienie materii, oraz obszaru działania naszych klientów.

Mitutoyo - Mathlab - screen

W trakcie przygotowania scenariusza, zajmujemy się przetworzeniem treści merytorycznej dostarczonej przez klienta na atrakcyjny przekaz wizerunkowy. Podczas produkcji, konsultujemy sposób prezentacji kluczowych informacji.

Diveye - zdjęcia podwodne

Zaufali nam klienci, zajmujący się między innymi: metrologią przemysłową, produkcją portfeli, wykonywaniem zdjęć podwodnych, potrafimy stworzyć skuteczne promocyjne filmy na potrzeby każdej branży.

Jesteśmy elastyczni!

Tworzymy indywidualne podejście w kreacji dla każdego z naszych klientów. Możemy dopasować odpowiednią formę filmu i ilość dni zdjęciowych do Państwa budżetu.

Produkcja wideo - soul seed media - Warszawa

Branża filmowa to nasz żywioł. Posiadamy ponad 15 letnie doświadczenie w produkcji filmów - a nasze usługi są wysoko oceniane przez naszych klientów.

Produkcja filmowa - soul seed media - Warszawa

Chcemy budować trwałe relacje biznesowe, powracający klienci są dla nas bardzo ważni, staramy się diagnozować bieżące potrzeby i proponować kolejne rozwiązania w miarę pojawiających się potrzeb.

Mitutoyo - storyboard

Doradzamy w doborze formy, w pracy z klientem razem tworzymy scenariusz. Odradzamy tworzenia contentu, którego nie potrzebujesz - nie zawsze drogi film jest najlepszym pomysłem, a racjonalne wykorzystanie środków na promocję jest bardzo ważne - przede wszystkim liczy się skuteczność.

Zapraszamy do współpracy!

Masz gotowy pomysł na film? Potrzebujesz skonsultować szczegóły? Chcesz wiedzieć jak zabrać się za stworzenie konspektu filmu?

Produkcja filmów reklamowych - soul seed media - Warszawa

Chętnie pomożemy w produkcji video - filmów, spotów reklamowych i innych gatunków. Warszawa jest nam najbliższa, ale realizujemy nasze produkcje na terenie całej Polski.

Chcesz zrealizować projekt? Skontaktuj się z nami!

Napisz: info@soulseedmedia.pl, zadzwoń: (+48) 693 406 195, lub wypełnij formularz.