Kampania społeczna - Warszawa, Polska, Świat!

Realizujesz kampanię społeczną? To dobry adres! Już nie szukaj - skontaktuj się z nami!

Napisz: info@soulseedmedia.pl, zadzwoń: (+48) 693 406 195, lub wypełnij formularz.

Kampanie społeczne - jest problem - jest rozwiązanie

Kampania społeczna jest zazwyczaj organizowana w celu zwrócenia uwagi na konkretny problem określonej osoby lub grupy osób, zmiany postrzegania tego problemu, oraz sprowokowania działań w zakresie jego rozwiązania lub zmniejszenia oddziaływania. Oto wykonany przez nas spot - przykładowa kampania społeczna Stowarzyszenia Dwie Kreski, która realnie jest w stanie poprawić jakość życia kobiet w sytuacji nieplanowanej ciąży:

Stowarzyszenie Dwie Kreski pomaga kobietom w podstawowych potrzebach - konsultacji psychologicznej, prawnej, zapewnia pomoc materialną i społeczną, dzięki pracy terenowej wolontariuszy. Ostatecznym celem i beneficjentem są więc dzieci, które mogą się urodzić i wychować w bezpiecznych warunkach - Stowarzyszenie pomaga także po porodzie. Dla osób będących pod opieką Stowarzyszenia, szczególnie istotny i trudny był okres COVID 2019-2021.

Kto realizuje kampanie społeczne?

Najczęściej autorami kampanii społecznych są organizacje, zarówno administracji państwowej - np. Ministerstwa, Samorządy, jak i pozarządowe (NGO) - w Polsce m.in. Stowarzyszenie, Fundacja, Komitet Społeczny. Tak naprawdę, inicjatywę podjęcia kampanii społecznej może podjąć każdy - nawet pojedyncze osoby są w stanie pociągnąć za sobą tłumy, działając skutecznie w słusznej sprawie. Oto kolejny przykład naszej realizacji - kampania / akcja społeczna "Wigilia Bez Granic" zrealizowana przez Fundację Instytut Myśli Schumana - zachęcająca Polaków do zapraszania cudzoziemców pracujących i studiujących w Polsce na kolację wigilijną:

Spot emitowany był m. in. w kanałach telewizji (ogólnopolskich i lokalnych) a także w komunikacji publicznej w Warszawie i większych miastach w Polsce. W odpowiedzi, wiele polskich rodzin zaprosiło cudzoziemców na Wigilię do swoich domów, przy tym poznając inną kulturę i nawiązując ciekawe relacje - można więc powiedzieć o osiągnięciu celu.

Pomagamy w realizacji kampanii społecznej!

Wśród naszych wartości mamy pragnienie podnoszenia świadomości społeczeństwa w zakresie problemów społecznych i poprawy życia pojedynczych osób. Bardzo chętnie zrealizujemy spot lub film wiralowy - wiral (viral), który ma szansę rozprzestrzenić się wśród użytkowników internetu w sposób organiczny. Już nie szukaj - skontaktuj się z nami!

Spoty kampanii społecznych - Warszawa - soul seed media

Studio filmowe soul seed media istnieje od 2006 roku. Zajmujemy się produkcją filmów reklamowych, promocyjnych i innych form video-marketingu. Tworzymy filmy, uwzględniając różne strony promocji, w pracy naszego studio pojawiły się produkcje typowo reklamowe, wizerunkowe jak i kampanie społeczne oraz teledyski.

Jesteśmy obecni w Warszawie i Wrocławiu, ale działamy na terenie całej Polski, a także Europy i świata. Jeden z naszych reportaży był realizowany w Afryce, w Rwandzie.

Produkcja filmowa - to nasza specjalność!

Produkcja filmów reklamowych jest procesem bardzo złożonym, a naszą specjalnością jest kompleksowe zrozumienie materii, oraz obszaru działania naszych klientów.

Produkcja filmów promocyjnych - soul seed media - Warszawa

Tworzymy filmy w takiej formie, by były atrakcyjne, a z drugiej strony by mogły być skutecznym narzędziem wideo-marketingu.

Od scenariusza do emisji!

W trakcie przygotowania scenariusza, zajmujemy się przetworzeniem treści merytorycznej dostarczonej przez klienta na atrakcyjny przekaz wizerunkowy. Podczas produkcji, konsultujemy sposób prezentacji kluczowych informacji.

Video marketing - soul seed media - Warszawa

Staramy się, aby przekaz układał się w historię i był zrozumiały dla odbiorcy. Aktywnie poszerzamy wiedzę w dziedzinie storytellingu i wplatania w scenariusz elementów fabularnych.

Diveye

Nasi klienci są zadowoleni!

Zaufali nam klienci, zajmujący się między innymi: metrologią przemysłową, produkcją portfeli, wykonywaniem zdjęć podwodnych, potrafimy stworzyć skuteczne promocyjne filmy na potrzeby każdej branży.

Mitutoyo

Dbamy o to, by nawet bardzo złożony przekaz był przystępny i zrozumiały dla osób, które nie posiadają specjalistycznej wiedzy.

Dobre wiadomości - jesteśmy elastyczni - zamknij z nami budżet!

Tworzymy indywidualne podejście w kreacji dla każdego z naszych klientów. Możemy dopasować odpowiednią formę filmu i ilość dni zdjęciowych do Państwa budżetu.

Produkcja wideo - soul seed media - Warszawa

Pewne formy można zrealizować prostymi środkami, inne wymagają poważniejszych inwestycji. Zamknij z nami budżet!

Ponad 15 lat w produkcji filmowej!

Branża filmowa to nasz żywioł. Posiadamy ponad 15 letnie doświadczenie w produkcji filmów - a nasze usługi są wysoko oceniane przez naszych klientów.

Produkcja filmowa - soul seed media - Warszawa

Chcemy budować trwałe relacje biznesowe, powracający klienci są dla nas bardzo ważni, staramy się diagnozować bieżące potrzeby i proponować kolejne rozwiązania w miarę pojawiających się potrzeb. Doradzamy w doborze formy, w pracy z klientem razem tworzymy scenariusz. Odradzamy tworzenia contentu, którego nie potrzebujesz - nie zawsze drogi film jest najlepszym pomysłem, a racjonalne wykorzystanie środków na promocję jest bardzo ważne - przede wszystkim liczy się skuteczność.

Zapraszamy do współpracy!

Masz gotowy pomysł na film? Potrzebujesz skonsultować szczegóły? Chcesz wiedzieć jak zabrać się za stworzenie konspektu filmu?

Produkcja filmów reklamowych - soul seed media - Warszawa

Chętnie pomożemy w produkcji video - kampanii społecznej, filmów, spotów reklamowych. Nasze studia mieszczą się w Warszawie i Wrocławiu, ale realizujemy nasze produkcje na terenie całej Polski.

Realizujesz kampanię społeczną? To dobry adres! Już nie szukaj - skontaktuj się z nami!

Napisz: info@soulseedmedia.pl, zadzwoń: (+48) 693 406 195, lub wypełnij formularz.